Sosyal Medya Danışmanlığı

Günümüzde firmaların sadece kurumsal yapılarına ve dijital kimliklerine uygun web tasarımları yaptırmaları açıkçası yetmiyor. Aynı zamanda sosyal medya mecralarında da aktif yer almaları, sık sık etkin ve dikkat çekici kampanyalarla desteklemeleri gerekmektedir.

Web sitenizin tasarlatıp, geliştirtip yönetmeye başladıktan sonra paralel bir yaklaşım ile sosyal medya danışmanlığı almanız da kesinlikle bir lüks değil, aksine ihtiyaçtır.

Günümüzde bir firmanın Sosyal Medya'da etkin olmaması, dijital platformda performansını düşürmektedir. Sizin firmanızın hedef kitlesine ulaşmasını ve bu hedef kitle içinde paylaşımlarla büyümesi için tüm Sosyal Medya Reklamcılık ve uygulama faaliyetlerinizi yönetiyoruz.

Lodos Ajans sosyal medya danışmanı olarak ne yapar?

- Firma ve kurumunuza ait Facebook, Twitter, Google Plus, Pinterest vb. hesaplarını açar ve yönetir.

- Firma ve kurumunuzun takipçi ve paylaşımcılarının sayısını tetikleyecek, kampanya süreci yönetimini sağlar

- Sosyal Medya Ağları içinde belli zaman aralığındaki hareket ve gelişimleri analiz edip raporlar.

- Sosyal ağlardaki hesapların mutlaka firmanın web sitesi ile olan uyumunu kontrol eder. Optimizasyonu sağlar

- Sosyal Medya üzerinde tasarım çalışmalarında bulunur, tasarım onay aldığında, aynı bir web sayfası gibi Facebook ve Twitter sayfasını da tasarlayıp uygular

- Facebook Reklamcılığı

- Hedef Odaklı-Niş Trafik arttırımı

- Performans Tabanlı Projelendirme

- Web sitenizin Sosyal medya optimizasyonu

Yakın gelecekte tüm firmalar bu danışmanlık hizmetine ve bahsettiğimiz danışmanlara ihtiyaç duyar hale gelecekler. Siz neden rakiplerinizden şimdiden bir adım öne çıkmayı istemeyesiniz? Dijital Pazarlama içindeki büyük rekabet koşullarında, her zaman bir adım önde olmak size başarının anahtarını ve ipuçlarını sunacaktır.